FLAME IN STARS s.r.o.

Ohňostroje - tisícileté umění pocházející ze staré Číny, které přináší jedinečný zážitek a smyslové obohacení. My se realizací ohňostrojů se zabýváme již více jak 20 let a jsme jednou z největších a nejznámějších firem, které se v Čechách věnují realizacím exteriérových i interiérových ohňostrojů.

100% bezpečnost a nezávadnost používaných výrobků je pro nás naprosto prioritní. Proto spolupracujeme s renomovanými výrobci z Evropy a Ameriky, se kterými kontraktujeme novinky vždy mezi prvními. Na českém trhu máme díky tomu zcela vyjímečné postavení.

Zajišťujeme pyrotechnické efekty známým hudebním skupinám, které kladou na show během koncertů velký důraz. Například Rammstein, Metallica, AC/DC, Iron Maiden, Nightwish, Genesis, Lordi, Kabát, Pražský Výběr, Lucie, D. Landa, No Name, Team a další.

Pravidelně dodáváme jevištní efekty do televizních pořadů i divadelních představení.

ACPF

Pro naše klienty organizujeme celou řadu společenských a firemních akcí od profesionálně sepsaného scénáře až po kompletní produkční a režijní zajištění.

Jsme řádným členem ACPF – ASSOCIATION OF CZECH PROFESSIONAL FIREWORKERS.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás, rádi se s vámi setkáme a vyjdeme vstříc při realizaci vašich požadavků.

Přehled vybraných klientů a akcí v letech 1995 - 2017

Za více než 20 let naší produkce jsme připravili nespočet oslav, prezentací, show a eventů pro významné agentury i velké české společnosti. Pravidelně vyrážíme na turné kapel, zajišťujeme support při natáčení televizních pořadů, reklam i filmů. Našim cílem je vynikající výsledek a klientova spokojenost.

Podívejte se na celý přehled vybraných klientů. >> více zde <<

Zaujalo Vás, co jste viděli?
Napište nám a my se Vám ozveme.
nebo